Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Konkurs] Aktywność Naszą Pasją ;D


Yarker

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

konkurs.png

 

 

Witam Serdecznie

 

 

Dziś chciałbym zaproponować konkurs.

Waszym zadaniem będzie bycie aktywnym w dziale NosTale.

Okres trwania konkursu jest długi więc nawet jak wam nie wypali kilka dni to zawsze możecie nadrobić to w innych dniach.

 

 

 

Regulamin+%2528napis%2529.png

1. Każdy użytkownik który napiszę jeden post jest wpisany do konkursu

2. Zadaniem uczestników jest aktywne pomaganie w dziale

3. Spam nie wyklucza lecz zdecydowanie zmniejsza szanse na wygraną

4. Poradniki, przydatne tematy itd dają dodatkowe szanse na wygraną

5. Konkurs trwa od 1 Lutego aż do końca miesiąca

6. Oceniać będą :

Vertmar

HaruTube

GrAvItY1

7. Wyniki zostaną podane w ciągu 48h po zakończeniu konkursu

8. Zasady mogą zostać zmienione ( nowe bądź modyfikowane punkty będą zakreślone na kolor czerwony )

 

 

0022079786.gif

1 Miejsce

9368_gold.pnglub 4875_blue.png

2 miejsce - 15%

3 miejsce - 10%

 

 

 

 

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie

Nagrody są wysokie a ich zdobycie dosyć łatwe

 

Temat pozostaje otwarty - możecie zadawać pytania oraz dyskutować ( z umiarem )

 

pozdrawiam, Vertmar

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Na konkurs się piszę ;d ale i tak nie chcę blue member lub gold member jak bym mial 1 miejsce wolał bym dostać talon 15 % ;d więc ja się piszę na 2 miejsce mam na dzieję że je zdobędę ;dd .

Mam nadzieje, że juri będzie oceniało sprawiedliwie a nie po znajomości...

Zakaz handlu na forum

Coming

Opublikowano

Konkurs ani kreatywny, ani nie prezentuje się jako konkurs.

 

Jak ktoś jest aktywny to jest, a tutaj jest jeszcze nagroda. Poza tym tutaj nie ma takiego czegoś jak "zgłoszenie się", tylko nawet nie trzeba patrzeć na ten temat.

 

Najgorszy konkurs w historii MPC(chociaż były naprawdę złe pomysły).

I mam pytanie w takim razie, żebym nie dostał 5% za nic:

Jak ktoś pisze "działa, like" to liczy się to do "aktywności"?

QtiV6xY.gif

Opublikowano

klaus, czytałeś regulamin? tam jest wyraźnie napisane

 

 

A konkurs nie jest najgorszy... Chcemy poprostu was zachęcić abyście więcej pomagali bo z tego co było dotychczas to w tematach odpowiadały 3 osoby - ja, szymek no i kuba lub ktoś inny

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

do końca miesiąca czyli konkurs trwa przez okres całego Lutego
Przepraszam że jest napisane nie wyrażnie ale nie każdy ma dar składania poprawnych, wyrozumiałych zdań

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Każdy kto będzie aktywny będzie podliczany? jak tak to ok.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Opublikowano

No ja wystartuje :> przydałby mi sie Blue, lub Gold Member ;p

Aktualna Postać: Mag 42lvl+ 36job, New Finesia, NosTalePL

Stare Postacie: Hanatsu 57lv, Hatsue 59lv, zabojca55 69lv, zabojca56 62lv

Opublikowano

od dziś zaczynamy się wam przyglodać

 

wszystkim uczestnikom rzyczę powodzenia oraz zabawy i satysfakcji z niesienia pomocy innym ;D

 

powodzenia,

w imieniu teamu NosTale - Vertmar

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Czy boty też się liczą :D?

Raczej tak ale niech jury powiedzą :D fajnie ze mi przypomniałeś tym postem ze mam wstawić bota do nostale :D

p.s proponuje zmienić nagrody

1Miejsce Gold Member

2Miejsce Blue Member

3Miejsce -15%Paska ostrzeżeń

Opublikowano

na tak mały dział niestety nie powinno się dawać lepszych nagród . nie wiem jak haru ale ja wole zrobic mniejszy konkurs ale częściej niż wielki raz s roku

 

a co do botow - oczywiście . ladnie opisz a liczy się to jak zwykły TuT

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Konkurs typu "Mój dział jest mały, weźcie go (urośnijcie) "

Opublikowano

ale kto mówi o pkt czy coś?

 

ten który wygra jest widoczny i my o tym wiemy. Ten kto nic nie robi to jest zapomominiany w ocenianiu i gitez...

 

Obecnie jest ok. 4-5 faworytów ale to dopiero połowa miecha.

 

Może ktoś się zarejstrować ale być aktywnym i nie spamować a to on może okazać się zwycięzcą

Kliknij ,, Lubię to '' a postaram się odwdzięczyć ;D

dlayarkera.png

by

+

Bonus ;D

 

Ex Moderator NosTale x2 I Gold Member

Opublikowano

Prosze o rozwianie moich watpliwosci. Zapis do konkursu jest tu w tym dziale? Czy moze ta aktywnosc w tematach to zapis do konkursu? (Ja dopiero teraz zobaczylem ten temat ;..; )

 

@Down

Dzieki za wyjasnienie.

Opublikowano

Każdy który się udziela w tym dziale to zostaje "zapisany" więc nie musisz do nikogo pisać.

sygnaturk_xsnqsxw.jpg


Starasz się starasz i tak nic z tego nie wyjdzie


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...